Перед фарбуванням автомобіля з його поверхні слід повністю забрати старе лакофарбове покриття. Раніше це було дуже складним та нудним процесом – механічне видалення за допомогою металевих щіток займає тривалий час та утворює величезну кількість пилу. Тому деякі автомаляри навіть обпалювали стару фарбу паяльними лампами, щоби полегшити собі роботу.
Зараз хімічна промисловість розробила склади, які легко перетворюють будь-яке ЛКП (лакофарбове покриття) на м'яку кашку, але не завдають металу під ним жодної шкоди. Застосовуючи такий засіб для зняття фарби з авто, Ви значно заощадите сили і час - поки воно робитиме роботу, можна встигнути випити чашку кави.
Навіщо зараз потрібне змивання?
Зараз немає особливих труднощів з придбанням деталей кузова, а якісні лакофарбові матеріали служать чи не довше, ніж основні агрегати авто. Тому іноді можна почути питання, а чи потрібний взагалі засіб для зняття автомобільної фарби. Ми як представники великого магазину з продажу матеріалів та інструментів для автомалярних робіт можемо зі стовідсотковою впевненістю відповісти – так.
Рідина для зняття автомобільної фарби необхідна при реставраційних роботах зі старою технікою, при несумісності фарб, що використовуються, під час робіт зі складними по рельєфу поверхнями. У всіх цих випадках змивання фарби з авто є абсолютно незамінним складом. У всіх інших вона просто полегшує роботу автомаляра.
Як працює змивка для фарби, і що входить до її складу?
Зараз у продажу можна зустріти різні змивачі фарби з металу і пластиків. Добре себе показують кошти в гелевому форматі, які не стікають із вертикальних поверхонь, і не потрапляють випадковими бризками туди, куди їм не слідує. Прикладом такого може бути засіб для зняття акрилової фарби Velvana з нашого асортименту, яку слід наносити шпателем, пензлем або валиком. Зручні в роботі та аерозолі, такі як засіб для зняття фарби з машини BODY 700 REMOVER.
Найчастіше засіб для видалення фарби з автомобіля працює на основі сильних їдких лугів. Вони чудово роз'їдають полімери на основі акрилів та алкідних смол, але нічим не можуть нашкодити металу. Обережніше слід застосовувати такі склади, видаляючи лакофарбове покриття із пластикових деталей – перед початком роботи обов'язково читайте інструкцію до засобу. У продажу зустрічаються особливо-їдкі склади, які розчиняють усі полімери, а отже, зіпсують автомобільний пластик, якщо на нього потраплять.
Як працювати зі змивкою фарби?
Головне у такій роботі – підготовка до неї. Склади відрізняються високою їдкістю, і під час роботи із нею обов'язково використання повного комплексу засобів індивідуального захисту. Поверхня, яка не оброблятиметься, обов'язково повинна бути захищена укривними маскувальними матеріалами від попадання навіть найменших крапель рідини для зняття фарби з авто.
Зняття фарби з авто має відбуватися за таким сценарієм:
- на підготовчому етапі захищаєте всю прилеглу до ділянки робіт поверхню, відкриті ділянки рук та обличчя, а також органи дихання (за допомогою респіратора);
- наносите на ділянку робіт саму рідину для зняття фарби з автомобіля;
- вичікуєте запропонований виробником час (зазвичай це від 10 до 30 хвилин);
- видаляєте ЛКП, що відшаровується, за допомогою шпателя.
Як бачите, процес дуже простий. Саме тому ці засоби користуються популярністю у професіоналів. Нами поставляється змивка старої фарби з автомобіля в Київ, Одесу, Дніпро, Полтаву та будь-які інші населені пункти України.
Переваги магазину Farbid
Завдяки роботі без посередників ми можемо утримувати найнижчу вартість товарів серед конкурентів. Тому ціна на засіб для зняття фарби з металу у нашому магазині Вас приємно здивує. Ми співпрацюємо тільки з брендами, що добре зарекомендували себе, відомими у всьому світі, а значить, у нас можна купити засіб для зняття фарби з автомобіля без жодних сумнівів у його якості.
Крім того, ми пропонуємо прозорі та зручні способи доставки та оплати товару, гнучку систему знижок для постійних клієнтів та оптимальну добірку не тільки матеріалів ремонту лакофарбового покриття автомобіля, але й високоякісних інструментів для автомалярних робіт.